قبلی

آتلیه عروس و داماد

رای بدهید!
3.5/5 (11 رای ها)

عروس

خدمات عکس عروسی در آتلیه عروس استودیو گلها به صورت تخصصی انجام می شود. این استودیو با داشتن عکاس خانم و آقا، با استفاده از جدیدترین و بروزترین تجهیزات عکاسی پاسخ گوی هر نوع ذائقه و سلیقه ای در مورد عکس عروسی خواهد بود. تهیه آلبوم دیجیتال از زیباترین شب‏ زندگی‏تان را فقط از ما بخواهید.
همچنین تیم عکس‏ ‏برداری، طراحی و روتوش آتلیه عروس، چه از لحاظ تئوری و چه از لحاظ تجربی در سطح بسیار بالایی قرار داشته و تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین نمونه کار خود در زیباترین و لذت بخش ترین شب زندگی تان را خواهد کرد. علاوه بر کیفیت کار استودیو گلها، قیمت‏ها نیز بسیار منصفانه و رقابتی خواهند بود. با سپردن عکس مراسم عروسی به آتلیه عکاسی گلها خیال‏تان هم از بابت ثبت خاطرات لذت بخش تکرارنشدنی‏تان راحت خواهد بود، هم از بابت جیبتنان!

شما به فکر خوب برگزار شدن مراسم عروسی تان باشید و خوب به خاطر سپردن آن را به آتلیه ما بسپارید. برای دیدن نمونه‏ های گالری عکس عروسی به صورت آلبوم دیجیتال در استودیو گلها می‏ توانید به محل آتلیه مراجعه کنید. البته به دلیل حساسیت‏ های کاملا قابل درک شما عزیزان، نمونه‏ های گالری عکس عروس در آتلیه عکس گلها با در نظر گرفتن تمام شئونات عرفی و شرعی خانواده ایرانی و با حساسیت کامل مسئولین و مدیران آتلیه عکاسی گلها تنها به عروس خانم‏ های عزیز ارائه خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت قبلی و دیدن نمونه های گالری عکس عروسی با ما در استودیو گلها تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

0 کامنت
دی 21, 1394 at 7:58 ب ظ منصور
خدا روح تو را همیشه شا د کند کیانوش بزرگ

نظرات

بیمه کارافرین

بایگانی

دلفان قدیم

عکس های شهداء